Przyjmowanie dokumentów do I tury zakończy się 12 maja 2017 r.

Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem przygotowywanym pozwem grupowym uprzejmie informujemy, że przyjmowanie dokumentów do I tury zakończy się ostatecznie 12 maja 2017 r. Dokumenty oraz oświadczenia o przystąpieniu do Grupy dostarczone do Kancelarii we wskazanym terminie zostaną złożone w sądzie wraz z pozwem grupowym.

Jednocześnie dla osób zainteresowanych w dalszym ciągu będzie istniała możliwość przesyłania nowych zgłoszeń oraz zawierania z Kancelarią umów o obsługę prawną. Dokumenty tych osób zostaną dołączone do toczącego się postępowania w terminie późniejszym jako II tura. Termin składania w sądzie dokumentów Członków Grupy zakwalifikowanych do II tury będzie zależny między innymi od liczby osób zainteresowanych oraz tempa postępowania sądowego. Prawdopodobnie termin ten będzie nie krótszy niż pół roku po złożeniu pozwu. Częste dołączanie niewielkich grup nowych osób może bowiem spowolnić postępowanie grupowe.

Dodatkowo informujemy, że nadal trwa przesyłanie do Państwa egzemplarzy umów o świadczenie usług podpisanych w imieniu Kancelarii oraz przekazywanie danych do logowania na Forum.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu pozewbzwbk@dt.com.pl.

Pozdrawiamy,

Zespół ds. Pozwów Grupowych DT